Vycházky

Strakaté vycházky jsou společné fyzicky příliš nenáročné polo- až jednodenní výlety se strakáči.
Sledujte, kdy se ve vašem okolí něco děje, přibližně měsíc před plánovanou akcí se podrobnosti o ní objeví zde na webu. Organizátoři přitom upřesní, zda je třeba se předem hlásit a jakým způsobem (to v případě, že kromě vycházky je připraven ještě nějaký program).
Na vycházky si s sebou, prosíme, berte platný očkovací průkaz.

Nezapomeňte si přečíst Pravidla strakatých vycházek!

Kdy je nejbližší vycházka?

Zář
od 11-09-20 to 13-09-20

Dovolujeme si vás pozvat na 11. Setkání dvou i čtyřnohých strakáčů, které se bude konat v kraji rybníků a dobrého piva, ve dnech 11. – 13 . září 2020 na břehu Opatovického rybníka v Kempu Doubí u Třeboně. Označte si datum v kalendáři!

Tradice „strakatého setkávání” se letošním ročníkem přehoupne do své druhé dekády existence a věříme, že tak, jako z předchozích ročníků, budete i vy z 11. Setkání strakáčů odjíždět obohaceni o ...

Na označených vycházkách je možné získat turistickou vizitku.

Uspořádat vycházku je snadné, přečtěte si jak připravit vycházku.

Chcete zveřejnit budoucí vycházku? Prosím vyplňte šablonu pro zadávání vycházek a zašlete ji na info@spolekstrakacu.cz. Do pozvánky uveďte kromě místa a času srazu i předpokládanou náročnost trasy – délku i terén, plánovaný konec a je-li na cestě možnost občerstvení.