Říj
Pojďte s námi dělat Spolek
14. 10. 18

Je nás 238 a mnozí ze členů dělají pro Spolek hodně věcí. Co to je? Můžete se kouknout tady. Baví nás to, proto to děláme. Jenže jsme oficiální spolek a oficiální chovatelský klub. Musíme proto zvládat i věci úřední. Zanedlouho bude schůze a letos je to schůze volební. Nechceme, aby volby byly formalitou, aby si členové mysleli, že “výboři” si něco domluví a dostat se mezi “ně” není možné.

Pojďte, prosíme, pomoci i s tímto. Máte-li chuť a čas angažovat se ve Spolku víc, kandidujte do výboru či dozorčí rady. Aby o vás ostatní mohli uvažovat a aby při volbě věděli “kdo je kdo”, vyplňte o sobě pár informací. Termín do 14. října je tak volný, abyste to zvládli a přitom tak blízký, abyste nestačili zapomenout. Díky předem!