Prodloužení členství ve Spolku ČSP na další rok

Stávající členové Spolku ČSP si jednoduše prodlouží členství platbou na účet Spolku ČSP a kontrolou údajů v systému administrativy.

Termín prodloužení členství je vždy do 31.3. daného roku. Při pozdějším datu platby členského příspěvku a prodloužení je členství daného roku započítáváno až od data platby.

Členský příspěvek zašlete na účet číslo 2900335649/2010. Variabilní symbol pro daný rok je 300XX, kde XX je poslední dvojčíslí daného kalendářního roku. Specifický symbol je vaše členské číslo.

Údaje k platbě najdete v tabulce Platby na účet Spolku ČSP, aktuálně je členský příspěvek 400 korun.

Doklad o platbě – soubor pdf maximální velikost 500 kB (internetové bankovnictví všech bank to standardně umí) vložte do systému administrativy Správa členství. Pokud vám proklik nefunguje zkopírujte do příkazového řádku internetového prohlížeče adresu: administrativa.spolekstrakacu.cz

Zároveň zkontrolujte/doplňte údaje o sobě a svých psech a odklikněte žádost o prodloužení členství.

O úspěšném prodloužení členství na další rok dostanete potvrzovací e-mail z adresy robot spolekstrakacu.cz (odpověď není automatická, potvrzení přijde do několika dnů)

Nevíte své členské číslo? Najde jej zde: Seznam členů Spolku ČSP

Nevíte své heslo?  Správa členství dokáže poslat na váš e-mail nové jednorázové.

Nejste už v seznamu členů a chcete se vrátit? Nepřihlašujte se jako nový člen, napište na e-mail Spolku (info@spolekstrakacu.cz), vrátíme vás tam a členství si můžete obnovit stejným způsobem, jako se provádí prodlužování.