Přihláška do Spolku ČSP

Vážení příznivci českých strakatých psů,

budeme moc rádi, když se stanete členy našeho Spolku a podpoříte jeho činnost nebo se na ní budete sami aktivně podílet.

Přihlásit se můžete buď prostřednictvím on-line aplikace nebo použitím tiskopisu, který pošlete buď v listinné formě nebo jako přílohu e-mailem.

Pro přihlášení prostřednictvím on-line aplikace – klikněte na  Správa členství

Pokud vám proklik nefunguje, zkopírujte do příkazového řádku internetového prohlížeče adresu: administrativa.spolekstrakacu.cz

Po odeslání vyplněné přihlášky Vám přijde e-mail od robot spolekstrakacu.cz, potvrzující doručení přihlášky do systému Správy členství.

Pro přihlášení prostřednictvím tiskopisu – použijte tiskopis Přihláška do Spolku

Vyplněnou a podepsanou přihlášku zašlete v listinné formě na adresu spolku:

Spolek ČSP
Patočkova 16/976
169 00 Praha 6,

nebo barevně oskenujte či ofoťte (podpis musí být modrý) a zašlete jako přílohu e-mailem na adresu: info@spolekstrakacu.cz

Členský příspěvek

Členský příspěvek činí minimálně 400 Kč v daném kalendářním roce, členství ve Spolku je započítáváno ode dne platby. Pokud se přihlašujete a platíte členský příspěvek od listopadu (od 1.11.) máte členství zaplaceno/prodlouženo zároveň i na následující kalendářní rok.

Členský příspěvek zašlete na účet číslo 2900335649/2010. Variabilní symbol pro daný rok je 300XX, kde XX je poslední dvojčíslí daného kalendářního roku. Specifický symbol je vaše členské číslo, pokud se ale přihlašujete prvně, použijte jako specifický symbol telefonní číslo uvedené v přihlášce a do zprávy pro příjemce napište “nový člen”, a pokud neplatíte bankovním převodem uveďte i vaše příjmení.

Pokyny k platbě naleznete též v tabulce Platby na účet Spolku ČSP

Potvrzení členství:

Po zaregistrování vám zašleme vaše členské číslo prostřednictvím Správy členství (e-mail od robot spolekstrakacu.cz) se všemi potřebnými informacemi.
V případě, že se změní vaše kontaktní údaje, oznamte to, prosíme, Spolku prostřednictvím e-mailu či aplikace Správa členství . Prosíme, dbejte na aktuálnost vaší uvedené e-mailové adresy, veškeré informace členům jsou zasílány e-mailem z této aplikace.