Obnovení členství ve Spolku ČSP

Nejste už v seznamu členů a chcete se vrátit?

Nepřihlašujte se jako nový člen, napište na e-mail Spolku (info@spolekstrakacu.cz), vrátíme vás tam a členství si můžete obnovit podobným způsobem, jako se provádí prodlužování. Zůstává vám původní členské číslo.

Členský příspěvek zašlete na účet číslo 2900335649/2010. Variabilní symbol pro daný rok je 300XX, kde XX je poslední dvojčíslí daného kalendářního roku. Specifický symbol je vaše členské číslo, pokud ho už nevíte, použijte jako specifický symbol telefonní číslo a do zprávy pro příjemce napište “obnova členství”, a pokud neplatíte bankovním převodem uveďte i vaše příjmení.

Pokyny k platbě naleznete též v tabulce Platby na účet Spolku ČSP

Nevíte jaký máte v systému administrativy uvedený e-mail? Napište na e-mail Spolku (info@spolekstrakacu.cz) a problém vyřešíme, resp. vložíme tam požadovaný.

Po obdržení zprávy o obnově členství z adresy robot spolekstrakacu.cz (odpověď není automatická, potvrzení přijde do několika dnů), prosíme, zkontrolujte/doplňte údaje o sobě a svých psech.

Nevíte své heslo?  Správa členství dokáže poslat na váš e-mail nové jednorázové.