Strakatá PF

S posledními dny roku bychom vám za Spolek českého strakatého psa rádi popřáli spoustu strakatých radostí (ale občas k tomu i trochu klidu a pohody).

Pokud i vy máte své PF a přidáte ho na FB skupině Český strakatý pes… pravda skáče někde venku… s označením #strakataPF, nebo pošlete na e-mail info@spolekstrakacu.cz, zařadíme ho do letošní sbírky strakatých PF, kterou si můžete prohlédnout tady: https://www.rajce.idnes.cz/spolekstrakacu/album/strakata-pf-2024

 

V Ostravě se strakatilo! Foto z akce

V neděli 17. prosince proběhl již 6. ročník vánočního strakatého setkání . V předchozích letech se nejen moravští strakáči scházeli u slezskoostravského hradu , ale letos jsme se rozhodli pro změnu místa a tak jsme se všichni sešli v ostravském Landek parku.
A sešlo se nás opravdu hodně! Mezi zúčastněnými jsme mohli najít opravdu všechny druhy strakáčů – krátkosrsté, rockery, hnědé, černé, mladé i staré. A kolik nás bylo? Celkem 34! – z toho 33 strakáčů a 1 horák. 🙂 Rekord z loňska tak byl překonán. 🙂
📸 Fotky ze setkání najdete zde ↓↓↓ 

Stolní kalendář na rok 2024

Do konce října můžete objednávat stolní kalendáře z fotek účastníků Strakaté turistiky (ale objednávat můžou samozřejmě i ti, co nesoutěží, protože kalendář se strakáčem na pracovním stole se přece hodí každému 🙂 .

Cena se bude odvíjet od celkové objednávky – jen pro představu – bude to cca 150 – 200 Kč /kus + poštovné. Abyste nekupovali strakáče v pytli, tak zde je náhled. Zájemce prosím o vyplnění tohoto objednávkového formuláře.  Najdete v něm i bližší info ohledně platby a převzetí.  

Pokud budete mít dotazy, tak je ráda odpovím přes e-mail zudoliblanice@centrum.cz

Jana