Pes roku

Po vzoru let 2009-2023 vyhlašuje Spolek českého strakatého psa soutěž o výstavně nejúspěšnějšího psa, fenu, veterána a pracovně nejúspěšnějšího strakáče v roce 2024.

Soutěžní sezona běží od 1.11.2023 do 31.10.2024.

!!! Soutěžit mohou psi, jejichž majitel je  členem Spolku ČSP (výsledky se započítávají za dobu členství, nikoli zpětně)

Celkové výsledky

Výsledky soutěže v letech:

2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015 2016  2017  2018  2019 2020  2021 2022

Pracovní pes roku

Sportujete se svým strakáčem na úrovni zkoušek nebo závodů?
Zapojte se do soutěže o titul „Pracovní strakáč“.

Vše potřebné se dozvíte zde: Pracovní strakáč – pravidla, hlášení úspěchů, výsledky

Výsledky pro Pracovního strakáče hlaste prostřednictvím výše uvedeného odkazu, nebo posílejte na: pracovni.strakac@seznam.cz

Výstavní pes roku

Udělovaným titulem je Pes roku, Fena roku, Veterán roku.

Vítězem bude vždy jedinec/stanice s největším počtem bodů. Započítávají se výsledky z mezinárodních a národních výstav v ČR v aktuálním roce a výstav pořádaných Spolkem ČSP. V případě rovnosti bodů rozhoduje pořadí na kluby pořádaných výstavách. Majitelé bodovaných jedinců i chovatelských stanic musí být členem Spolku ČSP.

V případě dotazů pište, prosím, na: katka.milbachova@dakam.cz

Systém bodování zde bodování výstavní pes

Strakatá turistika

Víc než závody a výstavy vás baví toulání po vlastech českých?  I vy můžete soutěžit. Informace o bodovaných místech, průběžné pořadí či fotogalerie navštívených míst najdete na www.strakataturistika.cz.

Vítězové všech kategorií budou vyhlášeni na schůzi Spolku českého strakatého psa konané a odměněni diplomem, a věcnými cenami.
Soutěž probíhá pod patronací Spolku českého strakatého psa.