Čvn
Výcvikový víkend s Evou, Eliškou a Zuzkou
Od 27-06-19 to 30-06-19

Termín 27. -30. června 2019, místo Kutná Hora. Určeno všem (nejen štěňatům a začátečníkům).  Pozvánka následuje, čtěte dál:

Výcvikový víkend českých strakatých psů – pozvánka k vytisknutí

Chceš se svým strakáčem zažít spoustu zábavy, naučit se něco nového a poznat nové lidi se stejným koníčkem? Čekáme jen na Tebe! Ale POZOR, kapacita je omezená!

Kdy? – 27. 6. až 30. 6. 2019

Kde? – ZKO Kutná Hora – podrobnosti pošleme přihlášeným.

O čem to bude? – Tento víkend nebude žádný neustálý dril na place, ale nečekej ani žádnou dovolenou. Naučíš se porozumět řeči svého psa, základní poslušnost i složitější cviky sportovní kynologie. Pomůžeme ti téměř s jakýmkoliv problémem a vyzkoušíš si i základy noseworku. Nebudou chybět ani přednášky a odpovědi na vaše dotazy.

Kdo? Majitelé strakatých psů a jejich psi, samozřejmě. Pokud jsou mladší 18 let, musí si s sebou vzít zákonného zástupce.

Cena?

člen Spolku ČSP                    600 Kč/ člověk a pes
ostatní                                    700 Kč/ člověk a pes
další pes                                  +250 Kč

Cena je na všechny čtyři dny, zahrnuje ubytování a výcvik. Peníze je nutno poslat do 12. 5. 2019 na číslo účtu 2900335649/2010, variabilní symbol 750619, specifický telefonní číslo, případně členské číslo (u členů Spolku). Platba je nevratná, je však možné za sebe poslat náhradníka.

Jídlo? Stravování si každý zařizuje samostatně. Je možné si vařit v nově vybudované kuchyňce. Obchodní centrum (Kaufland, Albert) je cca 1 km od kynologického areálu.

Ubytování? Kynologický areál: Areál ZKO je na konci historického centra Kutné Hory, od kterého je oddělené lesem. Spí se v ubytovně na nových pohovkách ve vlastním spacáku. Psy lze ubytovat v kotcích, nebo ve vlastních kenelách na pokoji. Po domluvě lze během výcvikového víkendu využít i pomůcky na agility. Pěkné zázemí je v nově postavené klubovně s přednáškovou místností, barem, koupelnami, WC a kuchyní.

Co s sebou? Hoooodně pamlsků, OČKOVACÍ průkaz (psa), kenelku (pokud chcete psa na pokoji), oblečení podle počasí, spacák. Nezapomeňte psa a hlavně dobrou náladu 🙂

Pozor! Za poničení kynologického areálu psem ručí jeho majitel. Pohov!

Přihláška:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedKN4d62m69ki_XQcZL9NAMoxUT5Il9UwiRmNVSHsa5HoDlA/viewform

Kontakt – Eliška Maierová, 734 694 244, eliska.maierova@seznam.cz

Kdo jede?