Zář
Setkání 2020
Od 11-09-20 to 13-09-20

Dovolujeme si vás pozvat na 11. Setkání dvou i čtyřnohých strakáčů, které se bude konat v kraji rybníků a dobrého piva, ve dnech 11. – 13 . září 2020 na břehu Opatovického rybníka v Kempu Doubí u Třeboně. Označte si datum v kalendáři!

Tradice „strakatého setkávání” se letošním ročníkem přehoupne do své druhé dekády existence a věříme, že tak, jako z předchozích ročníků, budete i vy z 11. Setkání strakáčů odjíždět obohaceni o spoustu prima zážitků, zkušeností, nových přátelství a se šťastně unavenými čtyřnohými parťáky.

Nedílnou součástí víkendového setkání je Klubová výstava, spojená s bonitací, která se bude konat v neděli 13.9.2020. Klubové výstavy a bonitace se lze zúčastnit nezávisle na účasti na Setkání, neboť každá z uvedených akcí disponuje samostatnou přihláškou prostřednictvím dogoffice, resp. administrativy Spolku.

Přihlášku naleznete v půlce března zde a nezapomeňte, že přihlašování je přednostně otevřeno členům Spolku, kteří mají prodlouženou registraci pro rok 2020.

Případné dotazy, nápady, nabídky pomoci,… zasílejte na moni.kroupova@seznam.cz, resp. vivan62@seznam.cz.

Za organizátory zdraví a na všechny se těší MonIvAn.