Lis
Schůze Spolku ČSP 23.11.2019
10:00 to 15:59
23-11-19

Schůze proběhla podle plánu, sešlo se nás 47, zhodnotili činnost a naplánovali další. Asi nejdůležitějším rozhodnutím bylo omezení  počtu vrhů u jedné feny na čtyři.
Podrobnosti v zápise, který najdete zde.

Účastníci nejen že se rádi viděli, plodně diskutovali a tleskali výhercům soutěží… Pojedli jsme také dobroty, které šikovné pekařky dovezly, a těšili se z dárků pro účastníky a jejich psy. Jedním z nich byly granulky od Platina.

“Protože @Platinum Natural Česká republika se stalo součástí naší akce jako jeden z partnerů a my vám tak mohli představit krmivo, které se vyrábí ze 70 % čerstvého masa. Díky Platinum bude šťastný i váš pejsek a zamiluje si masovou chuť a spoustu šťávy jak v krmivu, tak v pamlskách. Protože #ProNejJsteCelySvet.”

Jo, je to sponzorská věta. Ale Platinky psům chutnají a jejich složení není samá sůl a barvivo. A tak neváháme je doporučit. Pokud byste si je chtěli objednat, můžete využít slevy, kterou Spolek zprostředkuje. Čtěte tady.