17
Lis
Mistrovství ČSP canicross
11:00 to 18:59
17-11-20
Bohužel vzhledem k novým vládním nařízením ohledně shromažďování maximálně 6ti osob jsme nuceni závod přesunout na nový termín, a to opět státní svátek úterý 17.11. Budeme si držet palce a doufat, že do té doby restrikce mírně povolí a dovolí nám se zase shromažďovat alespoň v počtu 20ti lidí. Pokud se Vám nový termín nehodí nebo potřebujete jakoukoliv jinou změnu ohledně Vašich startů, prosím obracejte Vaše prosby na email alena@nucicka-smecka.cz  Případně startovné samozřejmě v plné výši vracíme.
Za pořadatelský team Míša a Ema

Druhé Mistrovství České republiky Spolku Českého strakatého psa pro české strakaté psy v canicrossu se uskuteční v rámci závodu FITMIN Jöringový trhák. 

Místo: Stará Boleslav – Lomená alej (Zátopkovy tratě), GPS: 50.1942703N, 14.7036786E

Pořádá: Nučická smečka, z. s.

Disciplína: canicross 4-5 km

Kategorie: canicross muži ČSP, ženy ČSP ( CCM/CCW P5 )

Propozice: https://docs.google.com/document/d/1mTenLJ8CV5clIlhnbIFxrSA185iaY4U3Jyu90eAINqs/mobilebasic?fbclid=IwAR3oBgv7-8H1-NiEfsPJ3BywRzOZsXIovWCRV5M54pzJJQBzlJ71O–wpcw

Přihlašování: https://www.runid.cz/…?c=

Více info: FB událost https://www.facebook.com/…30/

Samozřejmě sledujeme aktuální hygienická nařízení a opatření Vlády (změny jsou velice dynamické), prosím sledujte FB událost pro aktuální informace, jak to se závodem vypadá. Přihlášení závodníci budou před závodem informování mailem v případě nějakých změn, úprav a speciálních požadavku,….

Letos bude pár změn. Dopoledne nás budou čekat opět kolové disciplíny pro mazáky a odpoledne mnoho šampionátů pro jednotlivá plemena. a pozor, velká novinka, zkrácená dvoukilometrová trať pro úplné nováčky, kteří by si chtěli canicross vyzkoušet a báli se délky tratě. (jako mistrovská se však bude vyhlašovat jen ta delší 4 km).