MČR strakáčů v dogtrekkingu

Další ročník mistrovství českých strakatých psů v dogtrekkingu se uskuteční tradičně v rámci závodu DT Krajem břidlice 2024. Tentokrát ale v dřívějším termínu 15. 6. 2024. Účastnit se mohou jak členové Spolku ČSP, tak i nečlenové, zkrátka všichni strakáčci jsou vítáni. V rámci mistrovství budou otevřeny všechny dogtrekkingové kategorie – SHORT, MID i LONG!

Brzy zveřejníme odkaz na přihlašování.

Zve Patrik Nedoma

Strakatý pohár Spolku ČSP ve sportovní kynologii

Milí strakatí sportovci, do diářů si poznamenejte datum 14. 4. 2024 (přihlašování do 31. 3. 2024 nebo do naplnění kapacity akce!) a začněte pomalu oprašovat dovednosti sportovní kynologie. Ve spolupráci s BCCCZ (něco jako náš Spolek, ale pro border kolie) si v dubnu můžeme poměřit síly na závodě s výmluvným názvem Exot cup. Svůj speciál tam totiž budou mít ta plemena, která obvykle sportovní kynologii úplně nekralují – welsh corgi, kelpie, strakáči a border kolie.

Pokračovat ve čtení →

Příprava k uchovnění českého strakatého psa

Pro strakáče, kteří už povyrostli v mladé pány a dámy, je tu jednodenní akce, jejíž cíl je zřejmý 😉 Přemýšlíte-li o uchovnění svého parťáka, pojeďte strávit den s poradkyní chovu a chovatelským kolegiem.

Dostanete cenné rady, tipy, informační neoficiální protokol, výstavní manuál; budete mít možnost natrénovat správné předvedení na výstavě, seznámíte se s průběhem bonitace…

Termín: sobota 20. dubna 2024, čas upřesníme podle počtu přihlášených.

Pokračovat ve čtení →