Načítám Akce

« Všechny Akce

Výcvikový víkend 2024

23 května - 26 května

Zveme vás na čtvrtý ročník výcvikového prodlouženého víkendu pro české strakaté psy. Čtěte dál a hlaste se, počet účastníků je omezený. Termín: 23.5.2024-26.5.2024

Informace a proklik na přihlášku níže:

Kde: Kemp Alegro, Dachova 2198, 50801 Hořice,  www.kemp-alegro.cz

Co budeme cvičit?

• Poslušnost a motivace – Zuzka Krejčiříková
  • Nosework – Eva Šitnerová
  • Hoopers, rally obedience – Pavla Kadeřábková

Počet týmů je omezen, v případě, že jeden psovod bude mít více psů, bude si své psy střídat.

Program:

• Příjezd ve čtvrtek 23.5.2024 odpoledne; večer proběhne seznámení, úvodní teorie a povídání o jednotlivých sportech
  • Pátek + sobota: dopoledne a odpoledne výcvik
  • Neděle: dopoledne výcvik, končíme obědem

Ubytování: v chatkách vybavených lůžkovinami, s sebou si přivezte vlastní povlečení nebo spacák a prostěradlo. Pokud váš psík leze do postele, tak i deky na zakrytí volných lůžek. Chatky jsou vybaveny ledničkou, nádobami na donášení vody a varnou konvicí.

Psy v chatkách mějte v době vaší nepřítomnosti v kenelkách, cokoli zničí, jde na vaši odpovědnost. Pejsci nesmí do jídelny a raději je nevoďte ani do veřejné části kempu. Budeme mít pro sebe oddělenou část areálu s vlastním vjezdem.

Stravování: zajištěná plná penze, snídaně je formou bufetu.

Cena:

• Cena za výcvik: člen spolku ČSP: 1600 Kč/tým, nečlen spolku ČSP: 2100 Kč/tým (tým = 1 osoba + 1 pes).
  • Cena ubytování: 640 Kč osoba/noc včetně plné penze (počítejte tři noci).
  • Cena za pobyt psa: 50 Kč /noc.

Záloha 2000 Kč je splatná do 30.4.2024, zbytek částky bude splatný cca 14 dní před akcí po zaslání informačního emailu. Číslo účtu 2900335649/2010, variabilní symbol 710524, specifický symbol telefon na přihlášce nebo členské číslo ve Spolku – https://docs.google.com/spreadsheets/d/1A-_G2OzwLYaJWrY7vonpy80i6YqcNaqDPR-Jv_GhID4/edit#gid=1140236644. Záloha je nevratná, ale lze ji převést na náhradníka.

Pokud bude sucho, tak je parkování možné přímo u chatek a budeme ho mít zdarma. V případě podmáčené půdy bychom museli parkovat na zpevněném prostranství před kempem.

Karavany a stany jsou možné po domluvě, stejně jako účast bez stravy či bez noclehu (pro místní).

Když bude hezky, můžeme si večer opéct špekáčky, zajistí nám je provozovatel kempu po domluvě na místě.

Co sebou: vlastní povlečení nebo prostěradlo a spacák, případně deky na zakrytí volných lůžek, oblečení a obuv podle počasí (při nepřízni je tam malá klubovna, ale do té se nevejdeme všichni najednou, takže raději počítejte s pobytem venku). Pro pejska spoustu pamlsků různých hodnot, oblíbenou hračku, očkovací průkaz s platným očkováním, ideálně klec nebo boudu, náhubek, postroj nebo obojek, vhodné vodítko (ne samonavíjecí).

Odkaz na přihlášku: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJMLMnF3vVG8LWYVRLt_AjTBCvrJOJTd8b7qZKWfePFRS-0g/viewform

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ:

Účastník se zavazuje, že bude dodržovat pokyny pořadatele. Pořadatel nenese žádnou zodpovědnost za případné škody na majetku a újmy na zdraví způsobené účastníky nebo účastníkům. Každý účastník víkendu se účastní na vlastní nebezpečí.

Psovod a majitel psa zodpovídá za škody na majetku a újmě na zdraví jiných lidí a zvířat způsobené jeho psem nebo jím samým.

Kontakt:

Dana Vaňourková, tel. 607 826 075, email: dana_vanourkova@seznam.cz