Načítám Akce

• akce již proběhla.

Strakatý pohár Spolku ČSP ve sportovní kynologii

14 dubna

Milí strakatí sportovci, do diářů si poznamenejte datum 14. 4. 2024 (přihlašování do 31. 3. 2024 nebo do naplnění kapacity akce!) a začněte pomalu oprašovat dovednosti sportovní kynologie. Ve spolupráci s BCCCZ (něco jako náš Spolek, ale pro border kolie) si v dubnu můžeme poměřit síly na závodě s výmluvným názvem Exot cup. Svůj speciál tam totiž budou mít ta plemena, která obvykle sportovní kynologii úplně nekralují – welsh corgi, kelpie, strakáči a border kolie.

Každé plemeno bude posuzováno samostatně, takže šprtek border kolií se vůbec nemusíme obávat, naopak se docela těším na krátkonohé corgi.

Místem konání bude malebný Mělník, město s nejširší studnou v ČR, vínem oplývající, s 6 naučnými stezkami v nejbližším okolí, s božím výhledem na Říp a dost profláklým soutokem Labe s Vltavou.

Při přihlašování si můžete vybrat ze dvou zkušebních řádů a poslušnost předvést buď podle národního (ZZO) nebo mezinárodního (BH-VT).

Kompletní propozice zde: https://exot-cup.weebly.com/propozice2024.html

Soutěží se o hodnotné ceny a body do Pracovního strakáče.

Zve Pavla Kadeřábková

Datum: