Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Setkání 2023

8. 9. 2023 @ 15:00 - 10. 9. 2023 @ 15:00

14. strakaté setkání se bude konat poblíž obce Ostružno v lese Řáholec v Jičínské pahorkatině. Ubytováni budeme v kempu rekreačního areálu Sklář  (www.sklar-ostruzno.cz). Termín je 8. – 10. září 2023.

Součástí akce budou v neděli výstava a bonitace – na obě akce je třeba samostatná přihláška.

 

 

 

Rozhýbeme se, ať unavíme neunavitelné pejsky v různých závodech adováděních, prozkoumáme okolní lesy, můžeme posedět u ohýnku, vést psí řeči se strakatými lidmi, poslechnout si přednášku kynologa odborníka (překvapení…), natrénovat na výstavu a využít možnosti přidružené výstavy a bonitace. Prostě si užijeme víkend se “strakatou rodinou”. O přesnějším programu a dalších detailech Setkání budeme všechny „úspěšně“ přihlášené včas informovat.

 

POZORNĚ SI, PROSÍME, PŘEČTĚTE následující informace, ať víte, jak vypadá areál a jeho specifika. Proklik na přihlášku naleznete jako bonus po úspěšném dočtení.

Ubytování

Spolek ČSP si pro Setkání 2023 pronajímá celý rekreační areál Ostružno, kde je k dispozici 78 klasických turistických chatek, rozmístěných v Horním a Dolním táboře, jež jsou vzájemně propojeny. Většina chatek je typu tzv. „standard“ či „standard plus“, menší počet je tzv. „exklusive“. Rozdíl spočívá v míře postupné modernizace, nicméně všechny chatky mají dobrá lůžka s vysokou pěnovou matrací, vnitřní uspořádání je z velké části s palandami. Kapacita jednotlivých chatek je různorodá, největší počet tvoří chatky se čtyřmi lůžky (dvě palandy), k dispozici je ale i několik několik tří-, pěti- a šesti-lůžkových chatek, a dvě větší osmi lůžkové chatky se třemi místnostmi bez vnitřních dveří a s prosklenou verandou.

Primárně budou obsazovány chatky rodinnými nebo jinak domluvenými týmy.

Chatky jsou vybavené lůžkovinami i povlečením, pokud ale (s vámi) v posteli pobývá i pes, prosíme vezměte s sebou deku či svoje povlečení, stejně tak i pro zakrytí volného lůžka „v přízemí“. Ve všech chatkách je elektrické osvětlení i elektrická zásuvka. 

Na akci Je i možnost ubytování ve vlastním stanu nebo v karavanu/obytném autě, na stanovací loučce je několik elektrických přípojek.

Sociální vybavení

V areálu jsou k dispozici společné budovy pro sprchy, umývárnu a WC (zvlášť muži a ženy), a to v Horním i Dolním táboře. Tekoucí voda je k dispozici stále, teplá voda ráno a večer v uvedený čas. V umývárnách nejsou elektrické zásuvky.

Stravování

Stravování je zajištěno přímo v areálu jako plná penze a je součástí sjednané ceny ubytování. Kromě standardní stravy si je možné za příplatek objednat bezlepkové nebo vegetariánské jídlo.

Přímo v areálu je i malá hospůdka, kde si lze zakoupit drobné občerstvení nebo nápoje.

Platby a ceny

Po vyplnění přihlašovacího formuláře obdržíte do 14 dní potvrzovací mail s informací, zda s vámi počítáme jako s účastníkem nebo jste mezi náhradníky. Účastníci budou vyzváni k uhrazení zálohy ve výši 700 Kč/osoba a platbu za psí program Náhradníci budou postupně oslovováni po optimalizaci ubytovacích kapacit, případně při odhlášení některého z účastníků. Začátkem srpna budete vyzváni k doplacení účastnického poplatku.

Ceny chatek jsou za osobu/noc a zahrnují stravné (v případě diety počítejte s navýšením) i ubytování, včetně lůžkovin a povlečení, spotřebované energie a parkovného. Volné lůžko v obsazované chatce je též zpoplatněno. Ceny uvedené v době uzavření smlouvy (leden 2023) mohou být navýšeny o 10 % nebo o výši inflace, fixace cen bude provedena k 30.6.2023 (případné navýšení zohledníme při vypočítávání doplatku)

Děti ve věku do 3 let (ke dni zahájení akce) jsou zdarma, jsou však bez nároku na lůžko a stravu. Děti ve věku 3 – 15 let mohou mít dětské porce jídla za sníženou celkovou cenu. Pokud máte dospívající dítko, kterému by poloviční porce jídla nestačila, přihlaste jej v přihlašovacím formuláři jako „dospěláka“, tj. osoby nad 15 let.

Předběžné ceny jsou (osoba/noc) v plně obsazené chatce:

Typ ubytování/

věková kategorie

Dospělák

Od 15 let (*)

Dítě

Věk: 3 – 15 let (*)

Malé dítě do 3 let**

(bez lůžka a stravy)

Standard:595 Kč550 Kč0
Standard plus:620 Kč570 Kč0
Exclusive:640 Kč590 Kč0

(*) kategorie Dospělák je povinně od 15 let dosažených v den počátku akce (8.9.2023), mladší dítě můžete započítat, pokud pro něj budete vyžadovat plné porce stravy

(**) věk do 3 let: rozhodující je datum narození v počátku akce (8.9.2023)

 

Další službyCena 
Volné lůžko v chatce100 Kč/noc
Poplatek za pobyt psa80 Kč/noc
Rekreační poplatek – osoba od 18 let (***):21 Kč/den
Dieta – vegetariánská/bezlepková110 Kč/den

(***) věk od 18 let: rozhodující je datum narození v počátku akce (8.9.2023)

V přihlašovacím formuláři prosíme vyberte preferovaný typ ubytování . Pokusíme se co nejvíce vyhovět vašemu přání, nicméně vzhledem k různorodosti typů chatek bude potřeba ubytování týmů optimalizovat, abychom umožnili příjemnou účast co největšímu počtu zájemců. 

Ceny pro „kempující“ (tj. ubytování ve vlastním stanu, karavanu, obytném autě) jsou dle běžných cen kempu a nutno počítat se všemi potřebnými položkami včetně stravného (snídaně v kategorii základní), info naleznete zde: (http://www.sklar-ostruzno.cz/kemp), nicméně se platí přes účet Spolku ČSP ve stejném režimu jako při ubytování v chatkách (záloha+doplatek)

Psí program – z platby za psa budou hrazeni lektoři a náklady spojené s programem akce. Předběžně počítáme s cenou 400 Kč/pes (majitel je členem Spolku ČSP), 500 Kč (majitel není členem Spolku ČSP). Přesná výše ceny bude stanovena po definitivním potvrzení účasti vybraných lektorů.

 

Termíny a storno poplatky a PŘIHLÁŠKA

Prosíme, pokud  jste se přihlásili a následně zjistíte, že se nemůžete Setkání strakáčů 2023 zúčastnit, dejte nám co nejdříve vědět, abychom mohli včas oslovit náhradníky.
Pokud se nám/vám nepodaří zajistit za vás náhradníky, budeme muset při vracení účastnického poplatku zohlednit storno poplatky provozovatele areálu.

Za odměnu, pokud jste dočetli až sem, proklik na přihlášku. Zprovozněn bude 3. května ve 20:00:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScrlE3pAJQ2Z_hvX2Fdv9ZV5ag26iwG_RIboShtYW6MJNaJ7Q/viewform

 

Případné dotazy, nápady, nabídky pomoci atd. zasílejte na setkani.strakacu@gmail.com  

 

 

Za podporu akce dále děkujeme:

 

 

 

 

 

 

 

Podrobnosti

Zahájení:
8. 9. 2023 @ 15:00
Ukončení:
10. 9. 2023 @ 15:00
Rubrika Akce:

Místo konání

Ostružno
Webová stránka:
www.sklar-ostruzno.cz