Načítám Akce

• akce již proběhla.

Schůze 2021 – 20. listopadu

20. 11. 2021 @ 10:00 - 14:00

Vážení členové Spolku ČSP,  tímto si vás dovoluji pozvat na členskou schůzi Spolku českého strakatého psa, která se bude konat v sobotu dne 20.11.2021 od 10:00 hodin v hotelu Svornost, Novozámecká 284, Praha 9 – Horní Počernice, 190 12.

Zápis ze schůze

Prezentace ze schůze

Zpráva o chovu

Doprava: železniční zastávka Praha – Dolní Počernice, vzdálenost 225 m (vlak jede z Prahy – Masarykova nádraží, případně z Kolína), zastávka MHD linka č. 109, 110, 208 Nádraží Dolní Počernice, linka č. 224 Novozámecká.

Parkování: u hotelu a v přilehlých ulicích

Psi: prosíme, nechte pejsky doma či v autě

Online: Po loňské zkušenosti s online schůzí se objevily dotazy a přání na přenos schůze letošní. Vzhledem k tomu, že někteří bydlí opravdu daleko, nebo vám zkrátka situace nedovoluje dostavit se osobně, pokusíme se… Moc prosíme – dejte nám do 5. listopadu vědět prostřednictvím formuláře https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2mAMX6eMzSVZgnT65WsWpRem2Ut-QpmqD58b8jVMOlgx_kw/viewform, kdo byste této možnosti využil. Podle počtu osob zvolíme Zoom nebo Google meet. Pokud nebudete chtít jen poslouchat, ale zapojit se i do hlasování, budete potřebovat kameru, abychom viděli a věděli, že jste to právě vy…

Program schůze: – začátek v 10 hodin:

1. Jednací řád schůze (– s ohledem na online připojené)
  2. Volba orgánů schůze
  3. Zpráva o činnosti Spolku
  4. Zpráva o hospodaření Spolku
  5. Zpráva kontrolní komise
  6. Ocenění šampionů
  7. Plánované akce na rok 2022
  8. Volba zástupce Spolku na schůzi sekce KCHMPP (odpolední část 20/11/2021)
  9. Různé, diskuse
  10. Přestávka na oběd či krátkou procházku
  11. Vyhlášení soutěže Pes roku (společný program se sekcí KCHMPP)
  12. Zpráva poradkyně chovu (společný program se sekcí KCHMPP)

Předpokládaný konec: 14 hodin

A další zprávy:

Platinky: Pokud si ze schůze chcete odvézt Platinky za zvýhodněnou cenu, můžete objednávat zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLDmVhD_MGGY0fhR-nDd8J1dO0_sDElPg02KAAasTgiIkb2g/viewform

Kalendáře: Kalendář na rok 2022 je v procesu výroby, každým dnem se jeho náhled objeví na stránkách Spolku a na FB skupině Český strakatý pes, pravda skáče někde venku a stejně tak i proklik na objednávací formulář. Bude možnost kalendář si odvézt ze schůze a ušetřit na poštovném.

Ňamky pro lidi: Vánoční ňamky nejen se psí tématikou jsou jako vždy vítány.

Covid: Budeme dodržovat vyhlášená opatření. Podle současné situace očekáváme, že bude třeba mít buď očkovací certifikát (Tečku) či aktuální negativní test. Respirátory raději s sebou.

V Chotouni 20.10.2021                                         Za výbor Spolku Jolana Nováková

Datum:
20. 11. 2021