Načítám Akce

• akce již proběhla.

MČR v canicrossu

28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

Pozvánka na čtvrtý ročník Mistrovství ČR Českých strakatých psů v canicrossu a scooterjöringu 2023. Tradiční mistrovský závod se uskuteční opět 28. 10. – 29. 10. 2023 v Němčicích u Kolína ve Vigvam resortu při závodě Jöringový trhák.

Přidány prokliky na propozice a přihlášky – čtěte dále přihlašování do 21. 10. 2023!

Je spuštěné přihlašování na závod CC a SC.

Členové Spolku (vyplňte své členské číslo jako DID) mají nárok na nižší startovné, v tom případě použijte Slevový kód SCSP2023 a systém automaticky vygeneruje nižší startovné.

Přihlašování na sobotu na canicross

⛔️ uzávěrka přihlášek 21.10.

V sobotu proběhne canicrossový (běžecký závod) a v neděli potom budou kolové disciplíny, tzn. pro strakáče bude vypsaný závod na koloběžkách. Je tedy možné závodit v obou disciplínách (CC ženy/muži /junioři, SC muži/ženy) a užít si tak oba závodní dny. Více informací zde: https://strakaty-denik.webnode.cz/mcr-ceskych-strakatych-psu-canicross/ Propozice a přihlašování k závodu budou zveřejněné na webu Spolku a ve facebookové skupině na podzim.

Za podporu akce děkujeme:

Zahájení:
28. 10. 2023