Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MČR v agility

14. 10. 2023

Kutná Hora – O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů

Datum: 14. 10. 2023, ZKO Kutná Hora – Karlov 247, Kutná Hora
Terén: tráva
Rozhodčí: Mikulová Jana, Hospitant: Kateřina Lustyková
Otevřené běhy jumping + agility, jumpingy pro A0 a veterány.
Propozice k akci: https://docs.google.com/document/d/1QWDRvGqOcM714Ka_69tcGik4gopI3NSUv2SIsHMJpoM/edit
Přihlašování na:  https://kacr.info/competitions/4262

Za podporu děkujeme:

 

Letošní agility mistrovský závod se uskuteční 14. 10. 2023 v Kutné Hoře při závodě O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psůVíce informací zde: https://strakaty-denik.webnode.cz/mcr-ceskych-strakatych-psu-canicross/ Propozice a přihlašování k závodu budou zveřejněné na webu Databáze agility Klubu agility ČR https://kacr.info/competitions/4262

Běhat budeme tentokrát na trávě v areálu ZKO Kutná Hora. Parkury bude stavět paní rozhodčí Jana Mikulová ve spolupráci s hospitantkou (budoucí rozhodčí v zácviku) Kateřinou Lustykovou.

Tradičně se bude závodit v jumpingu a agility napříč kategoriemi A1-A3 na třech výškách M, (I) ML, L. Pro začátečníky bude vypsaná kategorie Strakatá agility naděje, kdy budou postavené dva jednoduché jumpingy (pouze skočky, tunely a slalom). Pozor, nezapomeňte si ale i tak požádat o vystavení výkonnostího průkazu. Návod jak na to na webu klubu agility ČR: https://klubagility.cz/o-klubu/vykonnostni-prukaz/  Pro případné veterány je možné otevřít veteránskou kategorii a závodilo by se též jen na dvou jumpingových parkurech na snížených výškách.

 

 

 

Podrobnosti

Datum:
14. 10. 2023
Rubrika Akce:

Pořadatel

Míša Drahošová
E-mail:
michala.dr@seznam.cz

Místo konání

Kutná Hora