Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jarní klubová výstava s bonitací – termín odložen na 12. 6.

12. 6. 2021 @ 9:00 - 15:00

Rozpis kruhu: https://www.spolekstrakacu.cz/wp-content/uploads/2021/06/ObsazeniKruhu-25128.csv

Výstava Beroun 12. 6. 2021: vstupní listy s veškerými informacemi jsou ke stažení v systému dogoffice.

Pro návštěvníky: Přijedete-li s pejskem, mějte s sebou jeho platný očkovací průkaz s platným očkováním. Pro sebe mějte informaci o tom, že máte negativní test, jste očkováni či jste prodělali covid (podle aktuálně platných opatření). Ideální je stáhnout si osobní certifikát zde: https://ocko.uzis.cz/ (je všeobecně použitelný). Na místě samém bude dostatek desinfekce, buďte vybaveni respirátorem – jeho použití se bude řídit aktuální situací na místě (skutečný počet účastníků, možnost dodržení rozestupů, venku či v hale,….)

 

V místě možnost občerstvení, jídelníček zde: https://docs.google.com/document/d/1RyNtB3HSW_TsJbUOo6DesQWDXXXMMBi4piX_JLZo-b0/mobilebasic

———————————————–

Vzhledem k vývoji epidemiologické situace jsme nuceni výstavu i bonitaciv Berouně, která byla plánovaná na 21.3.2021, přesunout. Nový
termín je 12. června 2021, místo zůstává. Obnoveno přihlašování přes dogoffice.cz.
Pokud jste se na výstavu či bonitaci přihlásili a nový termín vám nevyhovuje, ozvěte se na info@spolekstrakacu.cz – domluvíme se na vrácení peněz nebo na posun na další výstavu.
Děkujeme za pochopení, mějte se hezky a buďte na sebe opatrní.
Otevřeno přihlašování na 10. klubovou výstavu v Berouně. Přihlašujte se, prosíme, přednostně  prostřednictvím dogoffice.cz. Zde propozice (s informacemi o platbě) a papírová přihláška pro ty, kdo mají s dogoffice problém.

Současně otevřena i bonitace. Přihlašovat se můžete prostřednictvím administrativního systému spolku zde, informace o platbě zde.

Podrobnosti

Datum:
12. 6. 2021
Čas:
9:00 - 15:00
Rubrika Akce: