Načítám Akce

« Všechny Akce

• akce již proběhla.

Budeme mít ve Spolku nové logo?

15. 5. 2022 @ 8:00

Na schůzi padl návrh inovovat logo Spolku ČSP. Proč? V současnosti používáme puntíkaté srdíčko s nápisem český strakatý pes. Někomu už je okoukané, není z něho úplně patrné, že jde o Spolek, potažmo chovatelský klub, kromě písmen z něj nečiší psí tématika… Důvody jsou však i pro zachování stávajícího loga: jednoduchost, tradice, máme ho rádi… Ale kdo nic nedělá, nic nezkazí, a třeba bychom opravdu mohli mít logo výstižnější.

Teď je i příležitost, proč změnu udělat – na podzim Spolek oslaví desáté narozeniny a letošním rokem přechází chov plemene výhradně pod spolková křídla.
Chceme proto dát prostor novým grafickým nápadům, třeba některý z nich bude strakáče reprezentovat v dalších letech. Prosíme ty z vás, kdo jsou výtvarně zdatní a mají chuť a čas, o zaslání návrhů.

Požadavky
• logo může mít jednu až tři verze (výška, šířka, barevnost), které se dají používat v různých situacích
• alespoň jedna verze musí obsahovat název Spolku, stačí v podobě Spolek ČSP
• je možné začlenit motiv dosavadního srdíčka
Návrhy zasílejte na info@spolekstrakacu.cz (nebo na tutéž adresu úschovnou) do 15. května 2022. Došlé návrhy zveřejníme v dalším Zpravodaji, součástí bude proklik na elektronickou anketu pro členy Spolku.
Do ankety bude zařazeno i stávající logo (informace pro ty, kdo nechtějí změnu).
Z pěti návrhů nejvíce podpořených v anketě vybere definitivní podobu výbor Spolku.
Odměna pro autora vítězného návrhu kromě věčné cti a slávy bude i sada potřeb pro pejska opatřená oním novým logem.

Těšíme se na vaše nápady, Jolana N

Datum: