Načítám Akce

« Všechny Akce

15. Setkání strakáčů

6 září @ 16:00 - 8 září @ 15:00

Milí strakáčníci, srdečně vás zveme na 15. Setkání strakáčů, které se ponese v duchu “Se svým strakáčem teď a tady”. Termín je  6.- 8. 9. 2024, místo Rekreační středisko Kemp Brdy Věšín které leží uprostřed krásných brdských lesů GPS: 49.615675, 13.792506

Calibra
Za podporu akce děkujeme

Přidružené akce budou nedělní výstava a bonitace ČSP – na obě akce je třeba samostatná přihláška.
PROSÍME, POZORNĚ SI PŘEČTĚTE následující informace!

Program

Jak napovídá tematické zaměření samotného setkání, program bude připravený tak, abyste si akci co nejvíc se svým strakatým parťákem užili. V tento moment již můžeme prozradit, že nás svou návštěvou a bezpochyby zajímavou přednáškou poctí RNDr. František Šusta, PhD. (profesionální trenér zvířat známý jak v ČR, tak i v zahraničí).  Vzhledem k Františkově vytíženosti bude přednáška a povídaní už v pátek 6. 9. cca od 20 hod. Proto, pokud si ji nechcete nechat ujít, počítejte se včasným příjezdem. Na setkání určitě nebude chybět procházka do okolních lesů, dílčí zábavné aktivity na stanovištích v kempu, v sobotu po večeři výherní strakatý kvíz, posezení u ohně a setkání se strakatými přáteli (detaily programu ještě ladíme a vše se včas dozvíte).

Programu se můžou účastnit i neubytovaní a budou mít možnost si objednat i stravu.

Ubytování

V kempu je k dispozici ubytování především v 4-místných prostorných chatkách (v počtu 35) nebo ve zděné budově ve 4-místních pokojích (v počtu 8). Ve všech chatkách a pokojích jsou palandy. Dále také jedna velká chata pro 12 osob (5 samostatných pokojů) a nově vybudované 4-místní pokoje s vlastím WC, umyvadlem a sprchou (v počtu 6, příplatek 800,-Kč/noc/pokoj). Chatky a pokoje jsou vybavené novými matracemi a lůžkovinami (povlečení a prostěradlo je potřeba mít vlastní a v případě volného lůžka v přízemí i přikrývka lůžka), osvětlením s el. zásuvkou (pro nízkozátěžový odběr jako např. dobíjení telefonů, není dimenzovaná na vaření apod.) a ve všech je vlastní umyvadlo. V chatkách a pokojích je možnost přitápění za příplatek. V kempu jsou 2 místa pro karavan a 3 místa pro stan.

Jelikož se jedná o setkání přátel a příznivců strakáčů, kteří se z velké většiny již znají, budeme při obsazování chatek a pokojů vděční, když se v ideálním případě předem domluvíte s dalším týmem na společném ubytování. Umožní nám to maximálně využít ubytovací kapacitu objektu a usnadní práci se „spacím pořádkem“. Není to však podmínkou, jen pak počítejte s tím, že vám někdo může být přidělen (týká se hlavně lidí, kteří se svým psem přijedou sami nebo ve dvou). Optimální skladba pro 4 místnou chatku/pokoj jsou 2 psi (max. 3 psi) a 3-4 lidi tedy kupříkladu 2 týmy (1 tým = 2 osoby + 1 pes), nebo rodina s 3-4 členy + 2 psi. Vašim požadavkům se budeme snažit maximálně vyjít vstříc, avšak v snaze umožnit účast na akci co největšímu počtu zájemců bude potřebné optimalizovat ubytování přihlášených.

Sociální vybavení

V areálu je k dispozici moderní sociální zařízení – sprchy s časovačem (bez poplatku), umývárna a WC (zvlášť muži a ženy).

Stravování

Stravování je zajištěno přímo v areálu formou plné penze a je součástí sjednané ceny za ubytování. Kromě standardní stravy je možné si objednat vegetariánské nebo bezlepkové jídlo bez příplatku. Kemp disponuje jídelnou a velkou zastřešenou terasou s celkovou kapacitou 180 míst.

V kempu se nachází i hospůdka přímo u jídelny a terasy, kde si lze zakoupit občerstvení nebo nápoje (je zde platební terminál, ale vzhledem k slabšímu signálu v kempu počítejte raději s platbou v hotovosti).

Platby a ceny

Ubytování s plnou penzí (bez povlečení) – chatky a pokoje na hlavní budově se společným soc. zařízením:

700,- Kč/osoba od 15 let/noc

630,- Kč/osoba od 3 do 15 let/noc

Ubytování ve vlastním zařízení s plnou penzí – karavan nebo stan:

550,- Kč/osoba od 15 let/noc

500,- Kč/osoba od 3 do 15 let/noc

Cena stravy pro neubytované účastníky:

  • snídaně (švédský stůl): 120,- Kč/os. od 15 let, 100,- Kč/dítě od 3 do 15 let;
  • oběd: 150,- Kč/os. od 15 let, 130,- Kč/dítě od 3 do 15 let;
  • večeře: 140,- Kč/os. od 15 let, 115,- Kč/dítě od 3 do 15 let.

Služba:

  • neobsazené lůžko v chatce/pokoji: 200,- Kč/noc (může být zpoplatněné v případě nenaplnění přiměřené ubytovací kapacity objektu)
  • vytápění: 130,- Kč/noc (na vyžádání, placené účastníky individuálně v hotovosti kempu)
  • poplatek za pobyt psa: 100,- Kč/noc

Psí program:

Z platby za psa budou hrazeni lektoři a náklady spojené s programem akce- cena 500,- Kč/pes (majitel je členem Spolku ČSP), 600,- Kč/pes (majitel není členem Spolku ČSP)

Přihlašování a další info naleznete na odkazech níže

Přihláška na akci

Kalkulačka plateb

Kdo jede (aktualizujeme cca 1x denně, neděste se, že se v tabulce neobjevíte hned po přihlášení, důležité je pro vás okamžité zpětné potvrzení přihlášky do e-mailu)

Po vyplnění přihlašovacího formuláře obdržíte do 14 dní potvrzovací mail s informací, zda s vámi počítáme jako s účastníkem nebo jste mezi náhradníky. Účastníci budou vyzváni k uhrazení platby za pobyt a psí program do 15. 6. 2024, poté nezaplacené přihlášky smažeme a místa nabídneme dalším zájemcům. Náhradníci budou postupně oslovováni po optimalizaci ubytovacích kapacit, případně při odhlášení některého z účastníků.

Storno poplatky

V případě, že jste se přihlásili a následně zjistíte, že se nemůžete Setkání strakáčů 2024 zúčastnit, prosíme, dejte nám co nejdříve vědět, abychom mohli včas oslovit náhradníky.

Pokud se nám/vám nepodaří zajistit za vás náhradníky, budeme muset, při vracení účastnického poplatku, zohlednit storno poplatky provozovatele areálu. Platba na zajištění psího programu je nevratná.

Na všechny se moc těšíme a věříme, že si setkání společně užijeme!

Případné dotazy zasílejte na e-mail: chrenkova.strakaci@seznam.cz

nebo telefonicky 608 063 969 – Iveta Chrenková

Podrobnosti

Zahájení:
6 září @ 16:00
Ukončení:
8 září @ 15:00
Rubriky Akce:
, ,

Pořadatel

Iveta Chrenková

Místo konání

Věšín
RS BRdy Věšín+ Google Mapa