Setkání strakáčů

Setkání strakáčů 2019 se bude konat 13. – 15. 9. 2019 pod vedením Elišky a Jany Maierových. Místo Stříbrný rybník u Hradce Králové.

Letošní setkání bude DESÁTÉ!. Připravujeme program jehož součástí bude i dosažení rekordního počtu českých strakatých psů na jednom místě (se zápisem do knihy rekordů). Takže si jistojistě zapište termín do diářů!

Přihláška s informacemi zde
Informace o platbě zde

Kdo jede? Dozvíte se zde.

Dotazy, informace: info@spolekstrakacu.cz

**********

Setkání je pohodová akce, na které se sjedou lidé i psi z celé republiky, jsou rádi, že se vidí a čmuchají, popovídají si, vyzkouší pár aktivit se psy… Prostě žádný stres.

První setkání českých strakatých psů (a jejich majitelů, pochopitelně) se uskutečnilo díky iniciativě Petry Doleželové a Veroniky Hučíkové na podzim 2010 nedaleko Tišnova na Jižní Moravě. Bylo to historicky první sekání a sešlo se na něm 50 psů a 100 lidí.

Rok se s rokem sešel, a my se setkali podruhé na Severní Moravě. Po dobré zkušenosti z první akce se nás tentokrát sešlo 55 psů a 130 lidí.

Třetí ročník se přesunul do Čech, setkali jsme se ve Věšíně nedaleko Příbrami, sešlo se nás 90 psů a 172 lidí.

Čtvrtý ročník ve Svojanově byl poznamenán nepřízní počasí. Ačkoli zbytek republiky hlásil slunečno, na hranicích Čech a Moravy usilovně lilo. I tak dorazilo 80 psů a 159 jejich pánečků.

Pátý ročník se konal opět ve Věšíně a byl spojen s naší klubovou výstavou.

Šestý ročník – Lednice na Moravě

Sedmý ročník – Javorová Skála u Jistebnice