Semináře a výcvik

Dříve než se nový majitel psa začne zajímat o specializované semináře, navštíví obvykle nejbližší cvičák, aby se ta spolu se psem naučil úplné základy. Ale. Ale není cvičák jako cvičák – zvláště ve větších městech je nabídka velká, ne všude však strakáčům a jejich veselé povaze rozumějí. Byli jste někde nad míru spokojeni? Doporučte svůj tip ostatním zde.

Hledáte dobrý cvičák? Inspirujte se zde.

Semináře, které chystáme:

Lis
24. 11. 18

Avizujeme datum schůze Spolku – 24. listopadu 2018. Už je jasné i místo – Praha Kolovraty (na trati z Prahy do Říčan). Pozvánku a podrobnosti dostali členové e-mailem, pro jistotu ji najdete i zde.

Na místě bude možný odběr objednaných kalendářů na rok 2019.

Zároveň přidáváme důležité oznámení: vzhledem k posunu termínu poslední letošní výstavy v Praze na 2. prosinec 2018 (o měsíc později, než bylo plánováno)  jsme nuceni poněkud &#...