Přesunutá výstava a bonitace

Výstava, která měla původně být 21. března se bude konat 7. června. Místo zůstává Beroun.
Původní přihlášky platí. Na výstavu se ještě mohou přihlásit další zájemci, ale pozor, termín je jen do 22/5 do 15. hodin!  Na výstavu se změněným termínem není  zatím možné se přihlásit přes dogoffice . Pokud máte zájem na výstavu přijet, pošlete přihlášku do uvedeného termínu e-mailem na adresu katka.milbachova@dakam.cz.

Přihláška a propozice zde: https://www.spolekstrakacu.cz/wp-content/uploads/2020/05/prihlaska_bez_2020_2.pdf a https://www.spolekstrakacu.cz/wp-content/uploads/2020/05/propozice_bez_2020_2.pdf

Bonitace bude po výstavě. Původní přihlášky platí. Nově se lze přihlašovat do stejného termínu jako na výstavu (22/5, 15. hodin). Přihlašování je možné v administrativním systému Spolku https://administrativa.spolekstrakacu.cz/clen/prihlaseni.

Setkání 2020

Dovolujeme si vás pozvat na 11. Setkání dvou i čtyřnohých strakáčů, které se bude konat v kraji rybníků a dobrého piva, ve dnech 11. – 13 . září 2020 na břehu Opatovického rybníka v Kempu Doubí u Třeboně. Označte si datum v kalendáři!

Odkaz na přihlášku byl poslán členům Spolku ČSP e-mailem, pro ostatní jej zvežejníme 1. června 2020.

Kdo jede?

Výzva ČMKU

V současné nelehké době ČMKU apeluje na všechny chovatele, aby pečlivě zvažovali neodkladnost krytí svých fen. Mimořádná opatření vlády zásadně ovlivňují i možnosti prodeje a distribuce štěňat. Současné podmínky mohou být i prodlouženy, dobu možného omezení nelze odhadnout. Prosíme, chovejte s rozumem, plánujte své odchovy v závislosti na předběžném zájmu o ně. Vyvarujete se tím problémů s obtížným umísťováním štěňat ve vhodných podmínkách i problémů s neprodanými štěňaty.

Přejeme všem svým chovatelům, aby všechny těžkosti překonali ve zdraví a – je-li to jen trochu reálné – v klidu a pohodě.  Ivana Jarošová

Aktualizace

Naše akce x koronavir

• 21. března – výstava a bonitace Beroun – akci posunujeme, náhradní termín 7. června, Beroun.
  • Seminář treibball a puller – rušíme, díky za pochopení, informace o náhradním řešení přihlášeným. Přihlášeným poslán odkaz na online seminář treiballu, aby mohli trénovat předem.
  • Rušíme též nejbližší vycházky.
  • 25. dubna – MČR agility – akce posunuta na 19. září. Peníze se budou vracet, bude třeba nově se přihlásit, informace přihlášeným
  • 15. – 17. května – Štěňata strakatá – akci přesunujeme na 2. – 4. října 2020, informace přihlášeným.
  • 18. – 21. června – Výcvikový víkend – akci zatím nerušíme

Seminář dogpuller – zrušeno

Akce v daném termínu zrušena, o náhradním řešení budeme informovat přihlášené.
Přijďte se v neděli 19. dubna seznámit s novým sportem . Vyzkoušíme si aktivní  a rychlý sport s instruktorem Josefem Skrejvalem, který je výcvikář tělem i duší  od svých  …nácti let. Dvacet minut tohoto sportu se dvěma kruhy nahradí  dlouhé procházky a ještě si při něm pes zlepší kondici a soustředění.

Platinky pro členy Spolku – výstava 2020 -zrušeno

Akce v daném termínu zrušena, peníze budou vráceny na účet těch, kdo zaplatili.

Spolek ČSP jako chovatelský klub získal pro své členy možnost účastnit se bonusového programu Platinum Natural, možnost nakoupení produktů Platinum za bonusové ceny. Aktuální objednávka se vztahuje k výstavě 21. března 2020 v Berouně.

Odkaz na objednávací formulář najdete zde