Prodloužení členství na rok 2020

Stávající členové Spolku ČSP si jednoduše prodlouží členství platbou na účet Spolku ČSP 2900335649/2010, informace o platbě najdete v této tabulce.

Zkopírujte si doklad o platbě –soubor pdf či jpg, maximální velikost 500 kB – internetové bankovnictví všech bank to standardně umí.

Členové KCHMPP, kteří mají řádně prodloužené členství, doloží platbu, kterou posílali KCHMPP.

Do systému Administrativy se dostanete tudy (neproklikávejte, zkopírujte do adresního řádku) http://administrativa.spolekstrakacu.cz/clen/prihlaseni.

Pokud nevíte své členské číslo, najde jej zde https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HyyKrwNaNHltfsEU8d2wmXZbOs_mmYo8RkOnxqqU5YE/edit#gid=414527716, Administrátor vám v případě zapomenutého hesla dokáže poslat nové jednorázové.

Po přihlášení zkontrolujte/doplňte údaje o sobě a svých psech, odklikněte žádost o prodloužení členství na rok 2020 a přiložte kopii dokladu o platbě, kterou jste si stáhli z internetového bankovnictví.

 

Nejste už v seznamu členů a chcete se vrátit?

Nepřihlašujte se jako nový člen,  napište na e-mail Spolku (info@spolekstrakacu.cz), vrátíme vás tam a členství si můžete obnovit stejným způsobem, jako se provádí prodlužování.