Proklikejte si nový web Spolku

Jistě jste si všimli, že vás nově vítá web spolku v novém kabátě. Doufáme, že se vám líbí a že bude dobře sloužit. Potěší nás, když si web důkladně prohlédnete a napíšete nám, co vám chybí, co nemůžete najít anebo, co se vám líbí.

Proč nás to zajímá? Rádi bychom, aby web sloužil a byl přehledný. Při procházení zatím prosím omluvte absenci fotek z roku 2012, 2013 a 2014, seznamu již proběhlých akcí, výstav a bonitací s výsledky a sponzorů. Tyto kategorie budou postupně ještě překlopeny ze starého webu. Pokud ale nenajdete cokoliv mimo tyto kategorie, hlaste nám to. Nezapomínejte, bonzovat se sice nemá, ale hlásit se to musí.

Připomínky a dotazy posílejte na mail dytta@email.cz – Dita.

Chcete přispět na web? Budeme rádi, když na výše zmíněný email zašlete fotografie strakáčů v akci s minimálním rozlišením 2000px na šířku.

Tvůrci webu se těší na vaše reakce

Dita a Tomáš