02
Zář
Komunikační lekce pro strakaté
09:30 do 16:00
Od 02. 09. 17 do 03. 09. 17

Víkend 2. a 3. září  2017, u Opavy.  Komunikace psů a se psy, lektoři psí školy Koira, přednostně do konce července pro strakaté, případně doplníme jinými pejsky.

„Komunikační lekce pro psy, aneb nejlépe vás naučí mluvit rodilý mluvčí“

Pro všechny, kteří chtějí dopřát svému psu bezpečný rámec komunikačních lekcí a zároveň se chtějí naučit co nejlépe rozumět řeči (nejen) svého psa…
Třebaže se psy dokážeme spoustu věcí natrénovat, měnit jejich chování a dokonce i emoce, pořád jsme jen jiný druh: nevyceníme správně špičáky, zježením srsti říkáme jen to, že je nám zima,…

Nejlépe naučí naše psíky používat psovštinu zase jen jiný pes, a od toho jsou naše komunikační lekce pro psy. Vašemu psíkovi budeme vybírat komunikačního partnera tak, aby z lekce odcházel a cítil se lépe, že něco zvládl. Naučíme se o něco lépe číst jemné nuance psí komunikace, dopřejeme psům bezpečné sociální kontakty.

Lektorky
Magdalena Šimečková, Lenka Blachová

Termín
2. a 3. září  2017, začátek každý den v cca 9.30 – podrobné informace zde

Místo
Hájovna Bohuslavice, Závada 71, 747 19 Bohuslavice u Hlučína, přenocování si zajistí účastnící sami.

Účastníci a cena
Maximálně 18 týmů na akci + 10 diváků bez psa.

2100,- Kč účastník se psem; 1800,- Kč druhý a další pes jednoho majitele; 1000,- Kč divák bez psa. V ceně jsou zahrnuty dva obědy. Platba je přenositelná na jiného účastníka (náhradníka), není však vratná.

Důležité

Akce se nesmí zúčastnit háravé feny. Na place nesmí být žádný jiný pes, než ti, kteří jsou právě účastníky komunikačních lekcí, proto upozorňujeme, že psi budou dlouhodobě odloženi v klecích nebo autech, na plac se dostanou jen cca 1-2x denně a to na poměrně krátkou chvíli (venčící procházky dle libosti v lese), proto akce není vhodná pro psy, kteří by mohli mít z takového odložení traumatické zážitky.

Přihlašování: přihláška zde.