Schůze 2018

Avizujeme datum schůze Spolku – 24. listopadu 2018. Už je jasné i místo – Praha Kolovraty (na trati z Prahy do Říčan). Pozvánku a podrobnosti dostanete e-mailem nejpozději měsíc předem, zatím si jen rezervujte datum.

Na místě bude možný odběr objednaných kalendářů na rok 2019.

Zároveň přidáváme důležité oznámení: vzhledem k posunu termínu poslední letošní výstavy v Praze na 2. prosinec 2018 (o měsíc později, než bylo plánováno)  jsme nuceni poněkud „za pochodu“  upravit pravidla výstavní soutěže Pes roku. Výsledky této poslední výstavy nebudou započteny do roku 2018, ale až do roku následujícího. Z organizačních důvodů nelze totiž schůzi a vyhodnocení posunout na tak pozdní termín. Děkujeme za pochopení

Kalendář na rok 2019

A je to tady! Neváhejte a objednejte si strakatý kalendář na příští rok. Učiňte tak nejlépe do 5. listopadu 2018, abychom věděli, kolik kusů máme zadat do výroby. Objednávací formulář naleznete zde. Ve formuláři je náhled, cena, možnosti předání…

Pojďte s námi dělat Spolek

Je nás 238 a mnozí ze členů dělají pro Spolek hodně věcí. Co to je? Můžete se kouknout tady. Baví nás to, proto to děláme. Jenže jsme oficiální spolek a oficiální chovatelský klub. Musíme proto zvládat i věci úřední. Zanedlouho bude schůze a letos je to schůze volební. Nechceme, aby volby byly formalitou, aby si členové mysleli, že „výboři“ si něco domluví a dostat se mezi „ně“ není možné.

Pojďte, prosíme, pomoci i s tímto. Máte-li chuť a čas angažovat se ve Spolku víc, kandidujte do výboru či dozorčí rady. Aby o vás ostatní mohli uvažovat a aby při volbě věděli „kdo je kdo“, vyplňte o sobě pár informací. Termín do 14. října je tak volný, abyste to zvládli a přitom tak blízký, abyste nestačili zapomenout. Díky předem!